Kuidas alustada

Alguses on eesmärk, vajadus, toode

Kõik algab muidugi vajadusest ja eesmärgist. Telefoni teel saab tulemuslikult müüa peaaegu kõike, kusjuures lisaks kaupade ja teenuste müügile – müüdagu siis raamatuid või autosid, kindlustuspakette või koolituskursusi – aitame läbi viia ka küsitlusi ja teostada turu-uuringuid. Samuti saab telefoni kaudu viia kiiresti inimesteni mistahes muu sõnumi, olgu selleks kutse firma- või valimisüritusele. Kõigi nende võimaluste taga on koolitatud telefonimüüjad ning töömaht, mis võimaldab teha tunnis sadu ja päevas tuhandeid telefonikõnesid.

 

Sihtrühm

Koostöös kliendiga määratleme sihtrühma ning valime sobivaima andmebaasi. Vajadusel saame kasutada kliendi andmebaasi või Müügimeistrite mahukaid andmebaase.

 

Hinnakujundus

Telefonimüügiteenuse hinnakujunduse aluseks on tasu reaalselt läbi viidud töö eest. Ei lisandu näiteks mingeid alustus- või lõpetamistasusid. Hinnakujunduse aluseks on töötunni hind, milleks on üldjuhul 14 eurot/h (lisandub käibemaks 20%).

 

Proovimüük

Enne tegeliku müügikampaania alustamist tuleb korraldada proovimüük kestusega 20-70 tundi. Proovitöö pikkus oleneb töö eripärast kui ka kliendi soovist, kuid peab olema piisav statistiliselt usaldusväärsete andmete saamiseks. Testi tulemusena selgub ühelt poolt kauba müügivõimekus ja võimalik kampaania lõpptulemus ning soovitud eesmärgile jõudmise kulukus. Proovitöö võimaldab tellijal planeerida nii telefonimüügikampaania kestust, mahtu ja eelarvet kui ka oma ettevõtte tootmist, laoseisu, käivet jne. Testi tulemused analüüsitakse koostöös kliendiga, tehakse vajadusel muudatusi kampaaniapakkumises või koostatakse uutel tingimustel töös kasutatav andmebaas. Ja mis peamine – testi tulemusena selgub soovitud tulemuseni jõudmise kulu. Kui kulutase on vastuvõetav, jätkatakse tööd juba “tükitasu” alusel.

 

Müügikampaania käik

Müügimeistrite AS-i telefonimüüjad töötavad tööpäeviti kella 9-21 ning laupäeviti kella 11-16. Kampaania saab planeerida vajalikus mahus ja vajalikule ajahetkele, näiteks kindlatele õhtutundidele jõudes vajadusel tuhandete klientideni vaid paari tunni jooksul. Müügitöö käigus varustab Müügimeistrite AS tellijat igapäevaselt müügiraportitega, mis aitavad müügiprotsessi jooksvalt jälgida.

 

Kuidas edasi?

Et tutvustada telefonimüügi võimalusi lähemalt ja pakkuda just Teie vajadustele vastavaid müügikampaaniaid, oleme valmis meie teenustest ja kogemustest lähemalt rääkima, olgu siis Teie kontoris või meie büroos.

Kiireim ja lihtsaim viis saada Teile vajalikku või Teid huvitavat teavet on saata meile e-mail info@telemarketing.ee või täita tagasisidevorm. Meie projektijuht võtab Teiega ühendust järgmise tööpäeva jooksul.

 

Võta meiega ühendust:

+372 6191375

Vastame sulle tööpäeva jooksul